Bilmeceler ve doğru cevapları

Zengin Ve Genç Jale Hanımın Hayatı Son Günlerde Hiç İyi Gitmiyordu. Çünkü Son Günlerde Eşiyle Arasında Sık Sık Tartışmalar Yaşanıyordu.
boşanmak İsteseler De Evlendiğinde Beş Parası Olmayan Rıfat Bey Miras Konusundaki Anlaşmazlıklar Nedeniyle Bu Karara Yanaşmıyordu. Jale Hanımın En Yakın Arkadaşı Olan Merve Hanım İs Jale Hanıma Rıfat'a Ne İstiyorsa Vermesini Ve Bir An Önce Boşanmasını Tavsiye Ediyordu. Bir Akşam Rıfat Bey Polis Tarafından Telefonla Arandı. Rıfat Bey'in Polisle Arasındaki Telefon Görüşmesinin Tamamı Aşağıdaki Gibiydi:
-Rıfat Bey İle Mi Görüşüyorum?
-evet Benim.
-Rıfat Bey Ben Polis Memuru Metin. Başınız Sağ Olsun Eşiniz Silahla Saldırı Sonucu Hayatını Kaybetti. Şu Anda Olay Yerindeyiz.
-hayır Olamaz!
Rıfat Bey Bunu Dedikten Sonra Olay Yerine Geldi. Olay Yerine Ulaştığında Neye Uğradığını Şaşıran Rıfat Tutuklanıp Karakola Götürüldü. Karakolda Da Suçunu İtiraf Eden Rıfat Mahkemeye Sevk Edildi. Polis Rıfat'ın Suçlu Olduğunu Nasıl Anladı?
bilmecesinin cevabı

Telefon görüşmesinde polis olay yerini söylememesine rağmen Rıfat olay yerine ulaşabilmiştir. Buda Rıfat'ı ele veren hatası oldu.
Ekleyen: 6a

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer bilmeceleri altta görebilirsiniz, bilmecelerin cevaplarını görmek için bilmecenin üzerine tıklayınız, tıkladığınızda cevabı göremiyorsanız baştaki yeşil şekle tıklayın. Sitemizde komik, ilginç, zor ,kolay, yüzlerce bilmeceyi cevaplarıyla bulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilmecelerimiz.com Sitemizde Cevaplarıyla 6485 Bilmece Var.